حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

قوانین و مقررات

فروشگاه گیم شاپ شرینگ در چارچوب قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و کلیه مشتری ها نیز ملزم به پایبندی به این قوانین هستند.
خرید و سفارش بازی در سایت گیم شاپ شرینگ به معنای آگاهی از قوانین و مقررات و پذیرش آن از سوی مشتری می باشد.

مشتری موظف است در هنگام ثبت سفارش آدرس، کد پستی و اطلاعات تماس خود را به درستی وارد کند. این اطلاعات در پردازش و ارسال سفارش تاثیرگذار خواهد بود و لذا عواقب ناشی از بی دقتی و برگشت خوردن سفارش در این مورد تماما متوجه شخص کاربر می باشد.

مشتری می تواند در صورت نیاز و در هر زمان قبل از پرداخت مبلغ سفارش خود را لغو کند.

سفارش های پرداخت شده تنها در صورتی قابل لغو هستند که سفارش پردازش و ارسال نشده باشد.
در این موارد بعد از اعلام کاربر سفارش توسط بخش فروش لغو شده و مبلغ پرداختی بعد از کم شدن مبلغ ۳۰۰۰ تومان به خاطر کارمزد بانکی و لغو سفارش به شماره حساب خریدار واریز خواهد شد.

بعد از پردازش و ارسال سفارش به هیچ وجه امکان لغو سفارش وجود ندارد.

گارانتی محصولات ۲۴ ساعت بعد از اعلام اداره پست در سایت رسمی اداره پست می باشد. و بعد از مدت تعیین شده گارانتی شامل سفارشات نمی شود. و در صورتی که از مدت زمان گارانتی محصول گذشته باشد و مشتری درخواست گارانتی بکند هزینه ارسال مجدد DVD یا بازی به عهده مشتری می باشد.
به استثناء همکاران و مراکز فروش گیم

شرایط گارانتی:
در صورتی که گیم و سفارش برای شرکت بخواهد مرجوع و ارسال شود از طرف مشتری به هیچ وجه نباید کاور گیم یا DVD ها هیچ گونه خط و خش و شکستگی و پارگی داشته باشن در غیر اینصورت گارانتی محصول باطل خواهد شد.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X